Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ
PolskiУкраїнська

REKRUTACJA I ZAPISY

  1. Przedszkole bierze udział w rekrutacji elektronicznej Miasta Gdańska. W okresie rekrutacji podpisywane są karty kontynuacji dla obecnych wychowanków placówki. Dzieci nowe należy rekrutować na stronie GPE zgodnie z terminarzem Miasta Gdańska
  2. W wypadku wystąpienia wolnego miejsca w roku bieżącym zapisy do Przedszkola trwają w systemie ciągłym – aktualna informacja w sekretariacie, kartę zapisu można pobrać poniżej.
  3. Do Przedszkola przyjmowane są dzieci, które rocznikowo kończą 3 lata w roku rozpoczęcia edukacji przedszkolnej od 1 września. W miarę wolnych miejsc mogą być również przyjęte dzieci, które rozpoczynając edukację przedszkolną mają ukończone 2,5 roku oraz spełniają wymagania określone w statucie Przedszkola.

Zapraszamy do rekrutacji elektronicznej na stronie GPE
od 7.03.2022r., 12:00
https://naborp-kandydat.edu.gdansk.pl/gdansk

w nieprzekraczalnym terminie do 18.03.2022r., 16:00
należy złożyć do przedszkola pierwszego wyboru
wypełniony i podpisany wniosek rekrutacyjny wraz z załącznikami

Rekrutacja 2022/2023

Zasady rekrutacji

Terminy rekrutacji

Publikowane powyżej dokumenty zapisane są w formacie PDF, standardowo odczytywanym przez większość komputerów i urządzeń. Można też pobrać darmowy program do ich odczytywania AdobeReader.

tel.: 533 335 951
e-mail: [email protected]

PolskiУкраїнська