Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   AKCEPTUJĘ

JADŁOSPIS

W naszej placówce żywieniem dzieci zajmuje się profesjonalna certyfikowana kuchnia J&D Catering (jd-catering.pl). Cotygodniowa zbilansowana dieta dostarcza naszym podopiecznym wszystkich potrzebnych składników odżywczych. Wszystkie posiłki są przygotowywane metodami kuchni domowej i dostosowane do wieku dzieci. Tradycyjne naczynia jakimi się posługujemy przy podaży posiłków, prócz estetyki, posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa i higieny.

Informujemy, że nasz Cattering przystąpił do ogólnopolskiego programu „Zdrowy Przedszkolak” propagującego zdrowe żywienie w szkołach i przedszkolach. Uzyskali specjalny certyfikat świadczący o ukończeniu szkolenia, zweryfikowano jadłospisy, uznając je za prawidłowe i spełniające wymogi Ministra Zdrowia. Gratulujemy i oczywiście… bardzo się cieszymy!

Odwołanie posiłku w danym dniu możliwe pod numerem telefonu nauczycieli placówki podanym rodzicom – dzwoniąc, bądź pisząc SMS do godziny 7:10.

sidebutton_menu_nofont

Smacznego